Studio Tatuażu Artystycznego ALIEN  powstało w sierpniu 1996 roku w Wałbrzychu jako pierwsze profesjonalne studio w mieście.

Mimo wielu trudności  przecieraliśmy szlaki, przełamywaliśmy stereotypy i budowaliśmy wizerunek studia z pasją poświęcając każdą chwilę, dzień, miesiąc, rok… I tak już ponad 20 lat nieprzerwanie działamy na polskiej i międzynarodowej scenie tatuażu zdobywając wiedzę, doświadczenie i zaufanie Klientów.

Założyciel i właściciel studia Andrzej „Leńu” Leńczuk to tatuator z ponad 25 letnim doświadczeniem  i międzynarodową renomą zdobytą na wielu konwencjach tatuażu w całej Europie. Zdobywca licznych nagród w kategoriach Best of Day, Best of Show, Best Black and White, Best Biomechanic, Best Large. W plebiscycie organizowanym przez branżowy Magazyn Tattoofest głosami polskich tatuatorów został wybrany Ikoną Polskiego Tatuażu. Przez wiele lat Leńu wypracował swój rozpoznawalny styl, który ma już dziś wielu fanów na całym świecie.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie tatuażu z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

Naszym celem jest tworzyć indywidualne, niepowtarzalne tatuaże, które będą  prawdziwym źródłem satysfakcji przede wszystkim dla  Klientów, ale również dla nas. Nie jesteśmy studiem tatuażu dla każdego, ale dla ludzi z pasją i pomysłem na swój tatuaż. Tych którzy rozumieją twórcze podejście do tematu i nie boją się odważnych tatuaży.

Studio Tatuażu Artystycznego Alien to studio dla świadomych Klientów i prawdziwych entuzjastów tatuażu, których nie zadowala kolejny wzorek z katalogu, internetu czy plagiat cudzego tatuażu.

Zrealizowaliśmy wiele autorskich projektów czego efekty można ocenić oglądając przykładowe tatuaże w galerii na stronie.

Więcej zdjęć autorskich tatuaży, rysunki, szkice czy obrazy Leńa można obejrzeć na  miejscu w studiu.

Serdecznie zapraszamy:)